Попов закликав киян економити енергію

Ольга Бондаренко
4 червня 2013р. 19:22

Попов закликав киян економити енергію

У Києві розпочинають вводити масштабні програми економії та збереження енергії. Про це заявив голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов.

"Щороку ми витрачаємо надзвичайно великі кошти на енергоносії. З кожним роком спостерігається тенденція до зростання цін на енергію. Тому, безумовно, основне завдання, яке перед нами сьогодні ставить Президент та Уряд, – це максимальне зменшення енергоспоживання. Сьогодні ми розгортаємо широкомасштабні програми, покликані заощаджувати та зберігати енергію", – наголосив Попов. Окрім цього, Попов нагадав, що на рівні держави ухвалено програму соціально-економічного розвитку, яка передбачає виділення 50 мільярдів гривень на ці проекти. За його словами, ці проекти є самоокупними.

23 травня президент Віктор Януковичдоручив уряду навчитись заміняти природний газ вугіллям вітчизняного видобутку. 3 травня Кабінет Міністрів прийняв розпорядження, згідно з яким у 2013-му році Україна придбає у Газпрому тільки 18 мільярдів кубометрів газу. Це значить, що у поточному році Україна планує спожити на 11,9% менше газу та видобути на 6,4% більше. 

Фото: kontrakty.ua.

Теги: Попов , Київ