Донецька журналістка виграла суд за образу

Ольга Бондаренко
4 червня 2013р. 20:19

Донецька журналістка виграла суд за образу

Донецька журналістка видання "ОстроВ" Ганна Іванова виграла суд у лідера громадської організації "Комітет виборців Донбасу" Олександра Хрякова, який назвав її "чмом". Про це повідомляється на сайті видання.

Згідно із повідомленням, Апеляційний суд Донецької області визнав фразу "незрозуміле чмо сидить... Ось так би взяти об підлогу..." такою, що принижує честь гідність та ділову репутацію журналіста, і частково задовольнив скаргу. Таким чином, за необережний вислів Хряків має сплатити журналістці 500 гривень на відшкодування моральної шкоди. Журналісти Донецької області висловили професійну солідарність і провели пікет біля будівлі суду, підтримавши колегу.

16 квітня Іванова в суді першої інстанції програла судовий позов про захист честі та гідності Хрякову, який 25 жовтня на зірваній ним прес-конференції опозиційних кандидатів назвав журналістку "незрозумілим чмом" і жестами показав, як треба вдарити її головою об підлогу. Сторона відповідача наполягала на тому, що слово "чмо" не є образливим і позначає лише "частини матеріального забезпечення".

Фото: "ОстроВ".

Теги: Київ