Міліція знайшла ще двох з компанії Румуна

Олесь Лук'яненко
5 червня 2013р. 9:04

Міліція знайшла ще двох з компанії Румуна

Міліція встановила ще двох осіб, які приймали участь у побитті журналістів під час мітингу 18 травня. Про це пише газета Комерсант-Україна.

Журналістка Ольга Сніцарчук разом з фотографом Владом Соделем приймали участь у перехресному допиті з ними. Сніцарчук додала, що разом з тим триває розслідування бездіяльності міліції прокуратурою. Фотограф Влад Содель на фейсбуці поділився фото, на якому видно, що Тітушко б`є в голову журналіста. За словами Соделя, перед цим він встиг нанести удари Сніцарчук, доки чоловік не прикрив чобою дівчину. "Один із опізнаних: - да если б я такую рожу, ну то есть лицо, спортивное как у меня увидел, я б тоже испугался на месте девушки", - процитувала репліку з допиту одного з опізнаних нападників у своєму фейсбуці Сніцарчук.

Під час мітингів 18 травня журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі.Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Вони вимагають справедливого розслідування справи і покарання винних.

 

Теги: Київ , міліція , журналісти