Судді послухають експертів по справі Павліченків

Олесь Лук'яненко
5 червня 2013р. 9:14

Судді послухають експертів по справі Павліченків

Колегія Апеляційного суду Києва на чолі з В’ячеславом Дззюбіним об 11:00 продовжить розгляд справи засуджених за вбивство судді батька та сина Павліченків.

На цьому засіданні мають бути оприлюдненні результати експертиз, які були призначені на минулому засіданні. Експерти мають відповісти на питання чи міг Сергій Павліченко отримати ушкодження коліна внаслідок падіння на асфальт зі склом, як він це стверджує, або ж це рана від ножа. Друга експертиза буде перевіряти чи міг Дмитро Павліченко отримати поранення на руці від скла при затриманні, як це стверджує старший засуджений.

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

Теги: Київ , Павліченко , суд