Онкохворі діти знімають мультик про мрії

Максим Опанасенко
5 червня 2013р. 9:41

Онкохворі діти, що лікуються в онкологічному відділенні Національного інституту раку, знімають пластиліновий мультфільм "Кольори, якими ми мріємо". Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Зараз все вже відзнято і мультик монтують. У МОЗі планують зробити з нього соціальну рекламу, котра привертатиме увагу до проблем онкохворих дітей. Разом з ними над мультиком працювали професійні режисер, актор, музикант і педагог. Діти ж створювали всіх персонажів своїми руками - в групах, разом з батьками.

Зйомки мультика - частина МОЗівського проекту "Дитяча студія пластилінової анімації – "Чотири друга". Тут кажуть - мистецько-пластилінова терапія справді допомагає дітям. Якщо не фізично, то морально.

Ось трейлер мультфільму:

Якщо Ви або Ваші близькі чи знайомі зіткнулись з проблемами у лікуванні онкологічних захворювань і не бажаєте з цим миритися - звертайтесь до громадської організації Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування. Тут обіцяють допомогти тим, хто відчув нестачу ліків, зловживання з боку медперсоналу, перепродаж препаратів по завищених цінах. Звертатися можна до Анастасії Лукашевич за номером 067 447-41-05 або електронною поштою Nastya.L@ucab.org.ua

Теги: Київ