Каськів:Мене відрахували за страйк,а не за пиятику

Максим Опанасенко
5 червня 2013р. 10:16

Каськів:Мене відрахували за страйк,а не за пиятику

Голова Державного агенства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів заявляє, що з університету його відраховували не за пиятику, а за низку страйків. Заяву оприлюднили на сайті Держінвестпроекту.

“Це всім відома і навіть легендарна історія. В жовтні 1992 року я мав честь очолювати Буковинське студентське братство, яке було багаточисельно представлене на Майдані Незалежності в Києві під час всім відомої "студентської революції" (до речі, тоді його й перейменували з площі жовтневої революції) Це, та низка страйків організованих в ЧДУ (Чернівецький державний університет) стали справжньою причиною звільнення з формулюванням "без права поновлення", яке після двотижневого страйку викладачів і студентів було скасовано!!! Про це і сказано в листі ЧДУ. Це добре знайома історія тисячам студентів і викладачів ЧДУ. Ці події також відображені в багатьох хроніках.Тоді я зустрів більшість своїх друзів і однодумців. А самі події народили цілу генерацію молодих патріотів, які сьогодні формують державність України" - пише Каськів. І додає - пізніше завершив першу вищу освіту в університеті Драгоманова. Разом з цим, Каськів "вкусив" нардепа від "Батьківщини" Геннадія Москаля, котрий і поширив інформацію про відрахування головного інвестиційного чиновника через алкоголь: "Свідками цих подій були тисячі студентів і викладачів ЧДУ. В тому числі і Москаль, який тоді справно служив на посаді першого заступника  начальника  управління УВС Чернівецької ОДА".

Захищати Каськіва взявся і Борис Баглей - колишній Голова студентського страйкового комітету 1991 року в Чернівецькій області, а зараз - керівник Департаменту екології та туризму Чернівецької облдержадміністрації. "Тодішній молодий активіст, першокурсник Владислав Каськів, та його однокурсник Андрій Дуда організовували низку студентських страйків проти підписання цього документу. Однак, привселюдно відраховувати студентів через громадську активність та політичну непокору у той період було заборонено. Тому, причина відрахування Владислава Каськіва з університету «за пиятцво» була спеціально придумана тодішнім секретарем партійної організації" - каже Баглей.

У вівторок бютівець Геннадій Москаль заявив, що отримав відповідь на свій запит з Чернівецького університету Федьковича. В якому йдеться про те, що Владислава Каськіва двічі відраховували з вишу, один з яких - за пиятику.

Фото - 24tv.ua

Теги: Київ