Лідера броварського УДАРу арештували

Максим Опанасенко
5 червня 2013р. 11:40

Вранці голову Броварської міської організації УДАР Романа Сімутіна затримала міліція. Про це заявив нардеп від УДАРу Павло Різаненко.

За його словами, на Сімутіна надягли наручники і відвезли в Броварський райвідділок міліції. Цю інформацію підтверджує місцевий активіст Дмитро Карпій. "Щойно затримано Романа Сімутіна - адвоката хлопців Миколи Смірнова та Руслана Ткаченка по "Справі Зламаного Паркану у Парку Перемоги". Після обіду у хлопців мав відбутися суд, на якому Роман Сімутін мав бути їхнім захисником. Менти вранці прийшли в офіс адвоката, вивели його в кайданках і зараз прямо на вулиці перед відділком на сходах його допитує слідчий. А хлопцям слідчий хоче влупити запобіжний захід - домашній арешт... На 10.00 також викликали на допит Олега Шевчука - той самий слідчий, що наразі допитує адвоката Сімутіна. Інформація постійно оновлюється. Коли буде точний час суду, повідомимо" - пише він на своїй сторінці Вконтакте.

25 травня, в Броварах невідомі напали на людей, що вийшли на акцію проти забудови центрального броварського парку "Перемога". Як стверджують активісти, після акції міліція затримала не нападників, а свободівців - до відділку міліції доправили Миколу Смірнова та Руслана Ткаченка, які разом з громадськістю розбирали паркан навколо земельної ділянки в парку. Також під час акції у Броварах побили журналіста, який ішов поруч із депутатом "УДАРу" Павлом Різаненком. 

Теги: Київ