"АероСвіт" заборгував "Борисполю" 74 мільйони

Максим Опанасенко
5 червня 2013р. 11:48

Авіакомпанія "АероСвіт", котра взимку оголосила себе банкротом, заборгувала аеропорту "Бориспіль" 74 мільйони гривень. Про це в інтерв'ю "Лізі.Бізнес" заявив гендиректор аеропорту Антон Волов.

"Долг АэроСвита - около 74 млн.грн. У украинских авиакомпаний очень мало собственности. В нашем случае если у компании нет денег, то их требовать проблематично" - заявив він. Також, за словами Волова, вихід "АероСвіту" з авіаринку вдарив по прибутках аеропорту. "Уход главного перевозчика - авиакомпании АэроСвит - не мог не сказаться на финансовых результатах. Итог первого квартала отрицательный, но по итогам года планируем выйти в ноль или получить пусть небольшую, но прибыль" - резюмує Волов.

Проблеми з "АероСвітом" почалися у грудні 2012-го. Тоді літакам «АероСвіту» заборонили літати над Росією через борги, але згодом дозволили. Компанія почала скасовувати більшість своїх рейсів, частину з них блокували аеропорти - знову ж таки - за борги. Після цього авіакомпанії "Дніпроавіа", "Донбасаеро» та «АероСвіт", які контролює один з найбагатших українців – Ігор Коломойський, розпочали процедуру банкрутства. В березні пройшло масове звільнення працівників компаній. 

 

Теги: Київ