Експерти затримують вирок Павліченкам

Максим Опанасенко
5 червня 2013р. 12:06

Колегія суддів Апеляційного суду Києва відклала судовий розгляд справи Павліченків на 3 липня у зв’язку із затриманням проведення експертизи. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" із зали судових засідань.

Експерти мали відповісти на питання чи міг Сергій Павліченко отримати ушкодження коліна внаслідок падіння на асфальт зі склом, як він це стверджує, або ж це рана від ножа. Друга експертиза мала перевіряти чи міг Дмитро Павліченко отримати поранення на руці від скла при затриманні, як це стверджує старший засуджений.  Як повідомила представник держобвинувачення Наталія Сьома, до суду не надійшли  матеріали щодо експертизи. Чому вона затримується – невідомо. Коментувати Сьома відмовилася. Під стінами Апеляційного суду присутні близько 70 активістів "Свободи" та ультрас. Проводить мітинг свободівець Юрій Левченко. Варто зазначити, що середній вік протестуючих – дедалі менший – 15-17 років. Активісти викрикують вже звичні гасла «Свободу Павліченкам», «Влада не вічна – судді пам'ятайте» і «Разом – і до кінця». 

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 

 

Теги: Київ