Рада так і не дізналася про фальсифікації у 2012

Максим Опанасенко
5 червня 2013р. 12:25

Верховна Рада припинила роботу тимчасової слідчої комісії з розслідування можливих фальсифікацій на виборах депутатів Ради. Про це на засіданні Ради заявив її спікер Володимир Рибак.

ТСК була утворена 21 березня. Звітувати перед нардепами вона мала 21 квітня. За регламентом, якщо звіт не поданий вчасно, то повноваження комісії мають вважатися припиненими. Голова цієї комісії - бютівець Арсен Аваков - запевняє, що звіт був поданий вчасно, але його не прийняли в апараті Ради. Тому, його Аваков опублікував в блозі на "Українські правді". Основна теза звіту - Центрвиборчком повинен був оголошувати переможців по 5 "проблемних округах" у жовтні 2012-го, а не організовувати перевибори. Ось тут - звіт комісії - http://blogs.pravda.com.ua/authors/avakov/51aee76e95c76/.

21 березня депутати проголосували за створення слідчої комісії з питань розслідування фальсифікацій виборів 2012 року.  28 жовтня 2012 року в Україні пройшли парламентські вибори. Центрвиборчком не визнав результати на 5 округах, відтак, там мають пройти перевибори.

 

Теги: Київ