Найєм обіцяє громадське інтернет-ТБ з 11 червня

Ольга Бондаренко
5 червня 2013р. 14:53

Найєм обіцяє громадське інтернет-ТБ з 11 червня

11 червня журналіст Мустафа Найєм разом з колегами презентують проект громадського інтернет-телебачення. Про це повідомляє “МедіаБізнес”.

Проект буде сконцентрований на розслідуваннях і фінансуватиметься фондами, громадськими організаціями та приватними особами. Як розповів виданню Найєм, під проект вже зареєстрована громадська організація. Керівництво онлайн-каналу передбачено колективне: експертна і програмна ради будуть розглядати всі питання. "Такий принцип обраний для того, щоб рішення були прозорими, зваженими і не залежали від волі однієї людини", - зазначив Найєм. Співпраця з тими чи іншими журналістами буде також вестися "під проекти". Без штатної прив'язки.

Більше 30-ти журналістів телеканалу ТВі звільнились, через незгоду з конфліктом навколо власності. 23 квітня Олександр Альтман проголосив себе новим власником ТВі, а новим гендиректором каналу призначив Артема Шевченка. Засновник ТВі Костянтин Кагаловський назвав це рейдерським захопленням. Звільнені журналісти пообіцяли створити власний інтернет-проект. "Цей проект буде дійсно прозорим, тому що там не буде олігархів, це буде інтернет-проект, в якому ми будемо самі робити свою роботу", - пообіцяв тоді Найєм.

Фото: uastudent.com.