У Попова відрапортували про готовність до повені

Ольга Бондаренко
5 червня 2013р. 18:48

Київ - у стані готовності до можливого підтоплення внаслідок інтенсивних опадів та підняття рівня води у Дніпрі. Про це повідомляє прес-служба Київської держадміністрації.

"Усім структурним підрозділам, районним адміністраціям, установам та організаціям міста голова КМДА Олександр Попов доручив привести сили, засоби та техніку у повну готовність до можливого підтоплення, організувати спостереження за технічним станом житлових будинків у зонах ризику", - йдеться у повідомленні. Разом з тим, в "Укргідроенерго" повідомили, що наразі "Київська ГЕС" працює у штатному режимі, а суттєвого підняття рівня води там не очікують. Навпаки, за їхніми даними, спостерігається чітка динаміка спаду водопілля.

Починаючи з 2-го червня повінь почала лютуватив Європі:  Австрія, Швейцарія, Польща, Словаччина, Угорщина, Чехія та Німеччина потерпають від води. Там вже є перші жертви. Люди тисячами вимушені кидати свої домівки. За прогнозами Українського гідрометцентру, 11 та 12 червня у Києві знову очікуються погіршення погоди – грозові дощі, в окремих районах можливий град та шквали вітру 15-20 метрів на секунду.