Укргідрометцентр: Київ під воду не піде

Олесь Лук'яненко
6 червня 2013р. 7:57

Укргідрометцентр: Київ під воду не піде

В Укргідрометцентрі заспокоюють, що зливи, які днями підтопили кілька країн Європи, Києву не загрожують. Проте попереджають - зливи таки будуть. Про це розповіла “Хрещатику” Людмила Савченко, начальник відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру.

За словами метеоролога, найближчі дні в Києві очікуються короткочасні дощі, а от вже з 7 червня опади припиняться. Тож вихідними кияни зможуть нарешті насолодитися справді літньою погодою — температура сягне позначки +22-280 С вдень та +10-160 С — вночі. Однак вже 11-12 червня над містом та областю проходитиме потужний атмосферний фронт, який спричинить затяжні та інтенсивні зливи, а згодом і зниження температури. “Така нестійка погода, коли сонячні дні змінюються затяжними зливами та грозами, характерна для першого місяця літа”,— додає метеоролог.

Натомість в Київдержадміністрації кажуть, що готові до повені. Олександр Попов доручив підготувати техніку до можливого підтоплення, як кажуть в мерії.Починаючи з 2-го червня повінь почала лютуватив Європі:  Австрія, Швейцарія, Польща, Словаччина, Угорщина, Чехія та Німеччина потерпають від води. Там вже є перші жертви. Люди тисячами вимушені кидати свої домівки. 

 

Теги: Київ , Укргідрометцентр