Уряд допоможе найбагатшим українцям вийти з кризи

Олесь Лук'яненко
6 червня 2013р. 8:30

Уряд допоможе найбагатшим українцям вийти з кризи

Уряд розглянув у середу, 5 червня, проект меморандуму про порозуміння між Кабміном та підприємствами гірничо-металургійного комплексу. У Кабміні схвалили необхідність дій для виводу галузі з кризи, повідомляє прес-служба відомства.

Згідно із меморандумом, уряд та підприємства ГМК візьмуть на себе низку взаємних зобов’язань щодо реалізації спільного комплексу дій по боротьбі з падінням попиту на продукцію гірничо-металургійного комплексу. Як повідомляли у Кабміні раніше, згідно із проектом держпрограми активізації розвитку економіки, підприємствам ГМК можуть дати держгарантії на 10 мілярдів гривень. В уряді також зазначили, що за мету вони ставлять збереження робочих місць, конкуренції та збереження існуючого рівня зарплат і соцвиплат.

За даними "Української правди"підприємства гірничо-металургійного комплексу контролюються олігархами Рінатом Ахметовим і Вадимом Новинським ("Метінвест"), Ігорем Коломойським і Генадієм Боголюбовим ("Приват"), Костянтином Жеваго (Ferrexpo),Віктором Пінчуком ("Інтерпайп"), Лакшмі Мітталом ("Арселор Міттал Кривий Ріг") та росіянами ("ІСД" та Evraz).

Теги: Київ , Кабмін , олігархи