Янукович похвалився "пакращенням" у посланні

Олесь Лук'яненко
6 червня 2013р. 10:17

У щорічному посланні президента Віктора Януковича до Верховної ради йдеться про те, що Україна "впевнено долає непростий шлях перетворень". 

"Послідовно знижується податкове навантаження на бізнес. Зменшуються ставки податку на прибуток, розширюється практика автоматичного відшкодування ПДВ, удосконалюється спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб'єктів малого підприємництва", - наголосив президент. "За рахунок дерегуляції діяльності бізнесу були суттєво спрощені дозвільні та реєстраційні процедури, встановлено прозорі механізми започаткування й закриття бізнесу", - додає Янукович. Похвалився Віктор Федорович і податковою реформою, за його словами, вона сприяла спрощенню адміністративних процедур для платників податків.

Щодо міжнародних відносин, то тут Янукович відмітив, що Україні вдалося стримати негативний вплив європейської депресії 2012 року. За його словами, у багатьох країнах Європи рівень життя населення суттєво знизився, а от в Україні, на думку президента, вдалося цього не допустити. А відносини з Росією Янукович назвав пріорітетними.

 

Теги: Київ , Янукович