Янукович пропонує вибори за партійними списками

Ольга Бондаренко
6 червня 2013р. 14:59

Янукович пропонує вибори за партійними списками

Президент України Віктор Янукович виступає за впровадження проведення виборів за партійними списками із преференціями. Про це йдеться у щорічному посланні Президента до Верховної Ради.

Янукович пропонує перейти до такої процедури виборів задля вдосконалення виборчого законодавства. Президент пропонує статочно закріпити межі виборчих округів, але при цьому максимально враховувати межі проживання етнічних груп. Крім того, пропонується встановити обмеження на обсяг фінансування виборчих кампаній партій. Голосування за партійними списками з преференціями припускає, що виборець голосує не тільки за список певної партії, а й визначає пріоритетного для себе кандидата, із запропонованих у списку.

Президент Віктор Янукович звернувся із щорічним Посланням до Верховної ради, заявив Представник Президента  у парламенті Юрій Мірошниченко. Коментуючи те, що послання Януковича надається народним депутатам у вигляді письмового документу, Юрій Мірошниченко зазначив, що така практика вже використовувалась минулого року. Також Представник Президента нагадав, що Глава держави перебуває зараз з офіційним візитом у Республіці Сербія. Поки Янукович у Сербії, неподалік від його будинку журналісти хотіли висловити йому свій протест проти згортання свободи слова в Україні, а опозиція тим часом заблокувала роботу парламенту.

Фото: zaholovok.com.ua. 

Теги: Київ