Молодіжний JAZZ Fest Космополіт


7 червня 2013р. 1:11

Молодіжний JAZZ Fest Космополіт

Запрошуємо Вас на вечір джазу від українських виконавців у рамках Молодіжного JAZZ Fest Космополіт, що пройде 9 червня 2013 р. о 15:00 на літній терасі ресторану «Космополіть» (м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6)! У затишній атмосфері німецького ресторану «Космополіть» Ви почуєте джазові стандарти від восьми молодіжних джазових колективів України.

Основна мета Молодіжного JAZZ Fest Космополіт – відкриття нових імен в українському джазовому просторі, а також унікальна подача джазової музики від вітчизняних виконавців! Цього разу у фестивалі будуть брати участь молодіжні колективи з Києва, Херсона, Кривого Рогу, Одеси та Дніпропетровська. Світові треки з оригінальним аранжуванням, глибокий вокал виконавців ансамблів та індивідуальні імпровізації – все це у програмі Молодіжного JAZZ Fest Космополіт!

Як зазначає відома джазова та оперна співачка Джамала: "Я завжди з радістю підтримую джазові фестивалі для молодих, навіть юних музикантів, тому що мій старт як співачки, відбувся саме на подібному джазовому фестивалі в 16 років. Це мене надихнуло на власну творчість і на експерименти з різними жанрами. Це дуже цінна практика для музикантів-початківців! Торік фестиваль Космополіт відкрив для мене багато талановитих молодих музикантів. Думаю що і цього року буде не менш цікава програма."

Директор галереї арт-центру Я.Гретера Леонора Янко: "Нам дуже приємно підтримувати такий фестиваль. Це те, що зараз дійсно роблять далеко не всі. Хочу поділитися своїми особистими емоціями. Коли я вперше почула це виконання, то була дуже здивована, адже навіть не всі з сучасних просунутих зірок володіють такими здібностями. Впевнена, в недалекому майбутньому багатьох з цих молодих виконавців можна буде побачити в числі нових знаменитостей."

Для учасників Молодіжного Jazz Fest Космополіт ця подія стане не лише чудовою можливістю презентувати свої таланти і вміння у виконанні джазових стандартів, але й є вдалим стартом для спільних імпровізацій з іншими виконавцями фестивалю!

Отож, ми, організатори Молодіжного Jazz Fest Космополіт, запрошуємо Вас відвідати цей цікавий захід у творчому житті Києва! На Вас чекатимуть теплий червневий вечір у ресторані «Космополіть» з компанією молодих українських джаз виконавців, мелодії яких обов’язково зроблять цей вечір незабутнім!

 

Учасники фестивалю:

·         солісти (фортепіано) під акомпанемент басу та ударних. Керівник - Ольга Дяченко (Дніпропетровськ);

·         солісти (фортепіано) під акомпанемент басу та ударних. Керівник - Олексій Пєтухов (Одеса);

·         фанк-група під керівництвом Ігора Курило (Кривий Ріг);

·         солістка Юлія Філімонова (Херсон);

·         солісти (фортепіано, вокал) та вокальний ансамбль під керівництвом Олега Голдаковського (Херсон);

·         струнний квартет «Джаз Комплімент» (Київ);

·         солісти (саксофон) під акомпанемент ритм-секції. Керівник - Олександр Рукомойніков (Київ);

·         Big Jump Band під керівництвом Дениса Єфременко, солістка Аніко Долідзе (Київ).

Вхід вільний.

 

Дата: 9 червня 2013 р. 

Час: 15:00

Місце: літня тераса ресторану «Космополіть», готель-ресторан «Космополіть», Київ, вул. В.Гетьмана, 6

www.cosmopolite-kiev.com

Бронювання столів 205 35 25

Акредитація:

+38 093 479 72 82; +38 044 200 07 60; marussyk@gmail.com -  Микола Марусик

Організаційні питання:

 +38 097 911 39 78; Shamala@ukr.net - Шамала Тамразова