В опозиції кажуть про мільйони за вихід з фракції

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 8:04

В опозиції кажуть про мільйони за вихід з фракції

Представники Партії регіонів пропонують від трьох до п'яти мільйонів доларів депутатам від "Батьківщини" за вихід з фракції. Про це депутати "Батьківщини" Володимир Шкварилюк, Ольга Сікора, Василь Гладій, Валерій Лунченко, Анатолій Дирів - заявили на брифінгу журналістам.

За словами опозиціонерів, таким чином "регіонали" намагаються завдати цільового удару по Арсенію Яценюку та команді, з метою розз'єднати опозицію. Пізніше, у Фейсбуці про спроби підкупу повідомив й інший депутат - Володимир Ар'єв. Він написав: "Зі мною теж намагалися поговорити, але я припинив на рівні натяків: гінцям Арбузова не можна дозволяти заводити розмову далі - не відчепишся. А всі пояснення щодо незгоди з фракцією - то для публіки, щоб виправдати ницість. Бо за ті гроші вступати в ПР не треба - треба бути вдаваним опозиціонером, але за "економічні", читай - корупційні, закони нові тушки голосувати будуть обов'язково. Сумно це все. І огидно".

У четвер на засіданні Верховної Ради спікер Володимир Рибак оголосив про вихід із "Батьківщини" двох депутатів: В'ячеслава Кутового і Володимира Купчака. 4 квітня на виїзному засіданні, коли депутати від Партії регіонів, комуністи і частина позафракційників зібралися не у приміщенні Верховної Ради, а в актовому залі на Банковій, Рибак оголошував про вихід інших чотирьох нардепів з "Батьківщини":  Віталія Немілостівого, Романа Стаднійчука, Ігора Скосара та Олега Канівця. Першими "тушками" з "Батьківщини" стали батько і син Табалови, які після проходження в парламент не вступили в фракцію "Батьківщина".

 

Фото:svit24.net.