Попов виділив на гостей більше грошей ніж МЗС

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 8:22

Попов виділив на гостей більше грошей ніж МЗС

Апарат Київської міськдержадміністрації уклав угоду з компанією "Київський супутник" на послуги по забезпеченню перебування в Україні іноземних делегацій вартістю 1,33 мільйони гривень. Про це повідомляють "Наші гроші".

Гостей столичної адміністрації мають розміщувати у найкращих готелях, серед яких зокрема - "InterContinental Kyiv", "Опера", "Хаятт Ридженси Киев", "Прем’єр-Палац", "Fairmont Kyiv" та інші. Харчування замовлено у дорогих ресторанах, а транспортування має здійснюватись легковими авто представницького класу: Mercedes-Benz S-класу, BMW 7-ї серії, Audi A8, Lexus LS, Nissan Infinity-Q45.  На тендер подавала заявку і компанія "Кашт Івент Сервіс", яка пропонувала свої послуги за 1,05 мільйони гривень. Однак дешевшу на чверть заявку було відхилено через формальні претензії. Це найбільші видатки КМДА на прийом іноземних делегацій за останні роки. У 2011 році аналогічні послуги коштували 785 тисяч гривень. У 2012-му – 803 тисяч гривень. Підряди постійно отримувала фірма "Київський супутник".

Міністерство закордонних справ України за аналогічні послуги по прийому іноземних гостей найняло фірму "Кий авіа" за 1, 20 мільйони гривень. Засновниками ТОВ "Київський супутник" є Павло Маркелов, Олександр Колихан, Тетяна Хмелініна, Ганна Покотилова, а також Світлана та Анатолій Солов’яненки – вдова та син видатного оперного співака Анатолія Солов’яненка.

Фото: www.rbc.ua.

Теги: Наші Гроші , гроші , КМДА , Попов , МЗС , Київ