ДУСя зустрічатиме Януковича їжею за 2,5 мільйони

Максим Опанасенко
7 червня 2013р. 10:11

Державне управління справами підписало угоду зі своїм держпідприємством "Гарант-сервіс" угоду на забезепечення офіційних заходів за участю президента харчами. Про це повідомляє "Портал державних закупівель".

Вартість угоди - 2 450 000 гривень. Чим саме годуватимуть президента Віктора Януковича і його гостей протягом року - невідомо - інформацію про це на Порталі не розмістили. "Гарант-сервіс" в цій закупівлі не конкурував ні з ким - продукти до президентського столу ДУСя з самого початку вирішила довірити тільки цьому підприємству. Пояснюють це багаторічним досвідом компанії в організації харчування посадовців, постійними лабораторними перевірками продуктів, і вигідним розміщенням складських і виробничих приміщень підприємства - на режимній території, "що забезпечує відповідний контроль за його діяльністю і унеможливлює доступ сторонніх осіб, дає можливість забезпечувати термінове надання окремих послуг при проведенні заходів у приміщеннях Адміністрації Президента України та з виїздом на інші місця їх проведення". 

У березні Головне Управління санаторно-курортних закладів в Криму Державного Управління справами замовило безалкогольних напоїв на 155 000 гривень. Зокрема, «Vitеl» за 11,57 гривень за 0,33 літри, «Perrier» за 17,98 гривень за 0,33 літри та «Еvіаn» за 10,55 гривень за 0,33 літри. Всі напої мали привезти до Ялти. Саме там знаходяться держдачі та резиденція президента Віктора Януковича.

 

 

 

Теги: Київ