В УДАРівця забрали посвідчення адвоката

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 10:30

В УДАРівця забрали посвідчення адвоката

Голову броварського "УДАРу" Романа Сімутіна позбавили адвокатського посвідчення: права на заняття адвокатською діяльністю з виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі УДАРу.

"Навряд чи те, що адвоката-УДАРівця позбавили ліцензії наступного дня після вчорашнього незаконного затримання – випадковість. Символічно також і те, що суддею по справі Сімутіна був сумнозвісний Олександр Хрімлі, відомий тим, що ще будучи суддею одного з райсудів Донецька у 2004 році у стані алкогольного сп'яніння скоїв ДТП, внаслідок якого загинуло двоє дітей. Але замість кримінальної відповідальності отримав підвищення та направлення в Київ", - прокоментував подію інший "УДАРівець" Павло Різаненко.

5 червня броварський суд визнав голову міської організації "УДАРу" Романа Сімутіна винним у непокорі вимогам працівників міліції. Тоді міліціонери затримали Сімутіна якраз перед судом, на якому він мав захищати хлопців Миколу Смірнова та Руслана Ткаченка. Їх мали судити за акцію проти забудови центрального броварського парку "Перемога" 25-го травня. Тоді ж, під час акції у Броварах побили журналіста, який ішов поруч із депутатом "УДАРу" Павлом Різаненком.

Фото: 24boxing.com.ua.