Регіонали готують позачергове засідання Ради

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 10:39

Регіонали готують позачергове засідання Ради

Лідер фракції "Партії регіонів" Олександр Єфремов на брифінгу заявив про те, що у Раді готується проведення позачергового засідання.

Єфремов зазначив, що засідання може бути виїзним, якщо Рада буде заблокована. В такому випадку опозиціонерів на них запрошувати не будуть: "Навіщо запрошувати опозиціонерів, які блокують роботу. Це дурість", -  відповів Єфремов на запитання журналіста. "Ми зберемо необхідні законопроекти і проголосуємо", - додав він.

Опозиція заблокувала трибуну парламенту з вимогою звіту в Раді президента Віктора Януковича, який натомість звернувся до депутатів через письмове послання. Вечірнє засідання Ради спікер Володимир Рибак відкрив з ложі для гостей, проте через 15 хвилин роботи закрив його через нестачу голосів для ухвалення рішень. Навіть за цей нетривалий час опозиціонери встигли підловити "регіоналів" на кнопкодавстві. 4-го квітня, Рибак повів депутатів від Партії регіонів та комуністів в актовий зал на вулиці Банковій проводити засідання без участі опозиції. Від журналістів та опозиційних депутатів двері охороняли "регіонали". Депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов під час брифінгу в Верховній Раді визнав, що депутатам потрібно було відверто поговорити без преси та опозиційних депутатів - "в своєму колі" - по багатьом питанням.

Фото: argumentua.com .

Теги: Київ , Єфремов , Партія Регіонів , засідання , Верховна Рада