УДАР оскаржить результати виборів у Василькові

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 11:09

УДАР оскаржить результати виборів у Василькові

Представники кандидата на посаду мера Василькова Сергія Сабова та Васильківської міської організації партії "УДАР" подали позов до Київського окружного адміністративного суду щодо оскарження результатів виборів Васильківського міського голови. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі "УДАРу".

У позові наголошується на неможливості достовірного встановлення результатів позачергових виборів мера Василькова та необхідності проведення повторних виборів. Також у позові йжеться про те, що не було встановлено причини та обставини зникнення 311 виборчих бюлетенів, які були видані виборцям, та впливу зникнення такої кількості бюлетенів на результати виборів. Крім того, наголошується, що результати виборів були встановлені без належного розгляду скарг про порушення.

3 червня лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявив, що вибори у Василькові відбулися з безпрецедентними порушеннями і махінаціями. На виборах міського голови у Василькові найбільшу кількість голосів, який за підрахунком ОПОРИ, отримав кандидат від Партії регіонів Володимир Сабадаш. Цю інформацію також підтвердили у виборчій комісії. Він отримав 30,39% або 3 тисячі 395 голосів виборців.Друге місце зайняв кандидат від політичної партії УДАР Сергій Сабов, який відстав від нього лише на 240 голосів.


 

Теги: Київ , УДАР , вибори , Кличко , опозиція