Яценюк: Тушки з'являються через атаку влади

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 11:50

Яценюк: Тушки з'являються через атаку влади

Керівник фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що "тушки" з'являються у партії через цілеспрямовану атаку влади. Про це він сказав на брифінгу у Верховній Раді.

Відповідаючи на питання чому тушки з'являються тільки у "Батьківщині" Яценюк заявив: "Тому що поки що атака йде тільки на нас. Йде масований тиск та боротьба з найбільшою опозиційною фракцією. Але я не здамся", - наголосив Яценюк. "Це персональний привіт Віктору Януковичу. Я не здамся" - додав він.

У четвер на засіданні Верховної Ради спікер Володимир Рибак оголосив про вихід із "Батьківщини" двох депутатів: В'ячеслава Кутового і Володимира Купчака. Перед цим "Батьківщину" залишили інші депутати:  Віталій Немілостівий, Роман Стаднійчукї, Ігорї Скосарї та Олегї Канівець. Кілька депутатів на брифінгу заявили про те, що за вихід із фракції їм пропонують від трьох до п'яти мільйонів доларів. 6 червня депутати та партійні функціонери "Батьківщини" написали Юлії Тимошенко листа, в якому звинувачують Арсенія Яценюка та його праву руку Миколу Мартиненка у небажанні боротись за звільнення екс-прем’єра, появі "тушок" та закидують йому спробу захопити партію. 

Фото: tsn.ua.