Партії Тимошенко і Яценюка об'єднають на тижні

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 12:20

Партії Тимошенко і Яценюка об'єднають на тижні

Об'єднавчий з'їзд опозиційних сил відбудеться наступного тижня. Про це на брифінгу заявив голова Політради "Батьківщини" Олександр Турчинов.

"Буду нещирий якщо скажу що процес єднання проходить легко. Єднання вимагає зокрема і жертовних речей...Є певні проблеми. Дехто боїться конкуренції в партії, бояться за свої посади. Але наступного тижня ми будемо розставляти крапки над «І». Завіряю вас, об’єднання не буде зупинене будь-якою провокацією владою", - повідомив Турчинов. "Обєднавчий з’їзд відбудеться на наступному тижні, - ще раз наголосив політик.

22 травня Арсеній Яценюк оголосив про майбутнє об'єднання очолюваної ним партії "Фронт змін" із "Батьківщиною", в якій він може зайняти один із керівних постів. Обіцянку об'єднати партії лідери семи політичних сил ("Батьківщина", "Фронт змін", "Народна самооборона", "Реформи і порядок", "За Україну!", Народний рух України і "Громадянська позиція") дали напередодні парламентських виборів 2012 року, коли оголосили про створення Об'єднаної опозиції "Батьківщина". Засоби масової інформації повідомляли, що про об'єднання партії оголосять 18-го травня під час мітингу опозиції.