GFK: Найбільше в інтернет йдуть за "контактами"

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 12:53

GFK: Найбільше в інтернет йдуть за "контактами"

Серед найпопулярніших причин користування інтернетом серед українців є соцмережі: 63% користувачів линуть до комп'ютера саме за "контактами". Про це свідчать результати дослідження компанії GfK Ukraine.

Також соціологи відзначають збільшення частки інтернет-користувачів, які протягом тижня проводять в мережі до 5 годин для особистих, не пов’язаних з роботою цілей: з 38% до 43% користувачів. Серед інших найбільш згадуваних причин відвідування "всесвітнього павутиння" – електронна пошта, завантаження музики та фільмів, пошук інформації про продукти та послуги. Цікаво, що найбільше серед українців на домашній інтернет витрачаються киняи: в середньому 91 гривня на місяць. Загалом же, з початку року українці почали платити за інтернет 82 гривні, що трохи більше за минулорічний показник: тоді за цю послугу сплачували на 3 гривні менше - 79 гривень. 

Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів на місяць. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилось методом особистого інтерв'ю.

Фото: www.credo-ua.org.

Теги: Київ , Інтернет