Україна - на 37 місці у рейтингу автовиробників

Ольга Бондаренко
7 червня 2013р. 13:49

Україна - на 37 місці у рейтингу автовиробників

За період з січня по березень Україна знизила обсяги виробництва легкових автомобілів на 63% і опинилась на 37-му місці у світовому рейтингу автовиробників. Про це йдеться на сайті "Укравтопрому".

Таким чином, за цей період в Україні виробили 6434 авто, в той час як світовий показник автовиробництва сягнув 16,381 автомобілів, збільшившись на 0,2%. Найбільшу кількість пасажирських авто було вироблено в Китаї. Другий показник дістався Японії, третя - Південна Корея. Згідно із цими даними, найбільшу кількість пасажирських авто було вироблено в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні - 9,265 мільйонів штук, що становить 57% загальносвітового показника. Що стосується Європи. то тут за три місяці випустили 4,479 млільйонів легкових авто. Найбільше кількістю нових автівок порадували у Німеччині, другий показник - у Росії, "бронзовий призер" за обсягами виробництва - Іспанія.

16 травня міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов заявив, що вітчизняному виробництву потрібно три роки, щоб відродити український автопром. 12 травня повідомлялось, що продажі автомобілів у квітні сягнули нового рекорду, на 35% перевищивши показники березня. Хвиля ажіотажу була викликана введенням спецмита на іномарки, згідно якого іномарки з гібридною силовою установкою обкладаються спеціальним податком.

Теги: Київ