Мезим віддав на рекламу 35 млн гривень

Маша Землянська
7 червня 2013р. 13:54

Мезим віддав на рекламу 35 млн гривень

Фармацевтична компанія «Berlin-Chemie/Menarini Group» за перші три місяці 2013-го року віддала за рекламу на українському телебаченні свого препарату «Мезим» 34,9 мільйони гривень. За аналізом провідного фармацевтичного видання «Моріон» за ці витрачені гроші «Мезин» став найбільш розрекламований препаратом з початку року.

У першу п’ятірку також увійшов Колдрекс, Ессенсеале, Карвалтаб та АЦЦ. Всього ж за перші місяці 2013-го року продавці ліків витратили на рекламу майже два мільярди гривень.

До речі, "Свідомо", коли досліджувало чи безпечний Мезим, з’ясувало, що цей препарат складається з панкреатину - ферменту, який підшлункова залоза здорової людини виробляє самостійно. А тому - додатково організму вони абсолютно не потрібні. Крім того, препарат розчиняється у шлунку, де він не ніяк не – адже травлення відбувається у кишечнику. Але найголовніше, що самолікуванням з Мезим, Ви можете пропустити серйозне захворювання. Також за підрахунками Державної служби з якості ліків: лідери серед фальсифікованих ліків, які продаються у наших аптеках - ті, що найбільше рекламуються і ефективність яких не доведена.

Теги: ліки , Київ