Українцям пропонують велосипедний кінофест "Ровер"

Галина Танай
7 червня 2013р. 19:39

Українцям пропонують велосипедний кінофест "Ровер"

В Україні може з'явитись велосипедний кінофестиваль. Його фішка в тому, що електроенергію для показу фільмів будуть виробляти всі охочі велосипедисти - для цього достатньо крутити педалі на роверах зі спеціальними велогенераторами. Фестиваль "Ровер" буде мандрувати Україною і показувати фільми від мистецької формації  Wiz-Art. Поки що це сміливий задум. Але він стане реальністю, якщо українці підтримають його на спільнокошті «Велика Ідея».

Велогенератор – це невеличкий прилад, що фіксується на велосипеді і переводить механічну енергію в електричну. Крутите педалі, працюєте м’язами – і затрачена вами енергія перетворюється на електрику. Мистецтво, користь для здоров’я і турбота про довкілля в одному флаконі. Директорка міжнародного фестивалю короткометражних фільмівWiz-ArtОльга Райтер з мистецької формації вирішила об’єднати любов до кіно й велосипеда, і так народилась ідея «Ровера».


Фестиваль планують почати у Львові, потім він помандрує по Західній Україні – в Івано-Франківськ, Чернівці та ,Ужгород. Потім «Ровер» можна запросити до будь-якого міста – компактність велогенераторів, звукової та проекційної апаратури це дозволяє.  А долучитись до проекту й виробити порцію електроенергії для кінопоказів зможе кожен українець.

Крім власне кінопоказів, на «Ровері» обіцяють велопарад, фотовиставку «Велосипеди та їх люди», показ міської веломоди та майстрування ровера з дрантя. Щоб фестиваль відбувся, його можна підтримати на спільнокошті «Велика Ідея». Чи хочуть українці мати вело-кіно-фестиваль, дізнаємось 6 серпня – саме до цього дня можна зробити грошовий внесок в організацію «Ровера».

Фото з сайту "Велика Ідея"

Теги: Київ , Кіно , Ровер , велосипед , Wiz-Art , Фестиваль