До Одещини прийшов потоп зі смерчем

Олесь Лук'яненко
8 червня 2013р. 16:44

До Одещини прийшов потоп зі смерчем

Одещиною прокотилися короткочасні зливи та грози, які перетворили вулиці деяких населених пунктів на річки. Неподалік від Одеси у місті Южне в морі утворився смерч, пише Re:пост.

Рухався смерч по воді вздовж берега і зник у темній хмарі на північному заході, ближче до акваторії Малого Аджалицького лиману. Разом з тим очевидці зазначили, що по дорозі з Южного до Одеси рухалися відразу 3 смерчі. У Южному Однією з найбільш проблемних вулиць після дощу стала вулиця Будівельників: вода тут стікала великим потоком і збиралася в нижній точці вулиці. У багатьох будинках квартири на верхніх поверхах затопило, відключилося світло.

"Укргідрометцентр" на Київщині зранку оголосив штормове попередження. В мерії запеняють, що готові до повені. Олександр Попов доручив підготувати техніку до можливого підтоплення, як кажуть в мерії.Починаючи з 2-го червня повінь почала лютуватив Європі:  Австрія, Швейцарія, Польща, Словаччина, Угорщина, Чехія та Німеччина потерпають від води. Там вже є перші жертви. Люди тисячами вимушені кидати свої домівки. 

 

Теги: Київ , потоп , Одеса