Невиспані чоловіки переоцінюють свою привабливість

Галина Танай
9 червня 2013р. 11:58

З програмістами, фрілансерами, працеголіками та любителями розважатися всю ніч на побачення краще не ходити. Невиспані чоловіки переоцінюють власну привабливість і схильні вважати, що всі жінки навколо готові падати їм в обійми. Такі результати дослідження професора психології з коледжа Гендрікс Джеффрі Пешки.

Учений спостерігав за групою з 60 молодих чоловіків, які мали різний ступінь "недосипу". Він пропонував їм анкету з питаннями про їх сексуальні наміри і стосунки з протилежною статтю загалом. З'ясувалось, що найбільш невиспані хлопці геть забувають про правила пристойності і схильні переоцінювати власну привабливість. А все тому, що дефіцит сну призводить до деформації сприйняття реальності. Причому для цього достатньо не поспати всього одну ніч.

А от як недосипання впливає на самооцінку та сприйняття реальності у жінок, учений поки що не досліджував. Але попередив: недосип і надміорна сексуальна активність чоловіків можуть призводити до незапланованих вагітностей і зараження венеричним захворюваннями.

Теги: Київ , секс , недосипання