Батьківщина: У Хмельницькому "встало" п'ять тисяч

Галина Танай
9 червня 2013р. 14:42

У Хмельницькому відбувся мітинг у рамках загальнонаціональної акції "Вставай, Україно!". На акцію опозиції "встало" близько п'яти тисяч осіб. Про це повідомляє  прес-служба партії "Батьківщина".

Мітинг відбувся на площі біля Хмельницької облдержадміністрації. Процедура стандартна - з криками «Банду – геть!» та виступами голови “Батьківщини” Арсеній Яценюк та голови ВО “Свобода” Олега Тягнибока. При цьому опозиція не зійшлась у свідченнях: "Батьківщина" нарахувала близько п'яти тисяч мітингувальників, а "Свобода" повідомила, що їх близько восьми тисяч. Міліція запевняє, що в акції взяли участь близько тисячі осіб. Наступну серію "Вставай, Україно!" обіцяють у Миколаєві.

Перед Хмельницьким  мітинг опозиційних партій в рамках загальнонаціональної акції "Вставай, Україно!" відбувся 31 травня у Донецьку. На мітингу нарахували близько 4-х тисяч осіб. Напередодні і в день проведення акції опозиція заявляла про відмову у виділенні місця для маршу і про бойкот донецьких радіостанцій і телеканалів, котрі відмовилися транслювати анонс акції. А після неї Ворошиловський райвідділ міліції попросив міську організацію УДАР надати анкетні дані всіх учасників маршу "Вставай, Україно" -  через відкриття кримінальної справи по факту перекриття учасниками акції вулиці Артема. 

Теги: опозиція , Вставай Україно , Київ