Екологи: Рок’N’Січ шкодить птахам з Червоної книги

Галина Танай
9 червня 2013р. 15:03

Екологи: Рок’N’Січ шкодить птахам з Червоної книги

Рок’N’Січ триває -  захисники природи обурюються. Екологи впевнені: проведення фестивалю на Трухановому острові є грубим порушенням Бернської конвенції і заважає птахам із Червоної книги спокійно гніздуватись і виводити малят. Про це заявив заступник голови Національного екологічного центру України Олександр Василюк.

Як стверджують екологи, проведення фестивалю шкодить птахам - а заказник «Труханів острів» є одним із основних місць гніздування у Києві. Тут живуть унікальні тварини, в тому числі найбільший орел Європи – орлан-білохвіст, занесений у міжнародну Червону книгу. Стаття 6 Бернської конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування забороняє порушення спокою птахів у період гніздування. Найбільше захисників природи обурює той факт, що проведення фестивалю Рок’N’Січ схвалило Міністерство екології та природних ресурсів.  Екологи просили голову КМДА Олександра Попова змінити час і місце проведення фестивалю, але це ні до чого не призвело.

Напередодні активісти спілки "Природа понад усе" вже засудили позицію співака Олега Скрипки, який організовує музичний фестиваль"Rock`n Sich" з байкерськими перегонами на Трухановому острові у Києві. Голова спілки Анжеліка  Комарова, назвала музиканта пристосуванцем, що знайшов спільну мову з владою. 


Теги: Київ , екологи , Фестиваль , Скрипка , Рок’N’Січ