Трудящі радикали пікетували ПриватБанк на Троєщині

Галина Танай
9 червня 2013р. 15:43

На вулиці Драйзера пікетували відділення ПриватБанку - на акцію вийшли активісти Автономної спілки трудящих. Вони розпочинають кампанію протестів проти підконтрольної Ігорю Коломойському фінансово-промислової групи “Приват”. Пікет на Троєщині відбувся на знак солідарності з шахтарями та металургами, які страйкують на грузинських підприємствах "Привата".

Пікетувальники пригадали "Привату" ліквідацію "Газети по-київськи" та доведення до банкрутства "Аеросвіта". Невдоволені активісти й умовами робітників ПриватБанку. "Суть нашої акції полягає у застереженні всіх людей, які хоч якось пов'язані з групою “Приват” та прізвищем Коломойського, не очікувати  нічого хорошого від того, хто заради власного збагачення переступає через права своїх робітників та клієнтів", - заявили протестувальники.

За словами активістів, невдовзі після початку пікету до банку прибуло авто з працівниками приватної охоронної фірми. Вони заявили, що їх викликало керівництво банківського відділення і попросило перешкодити проведенню акції протесту. Представник керівництва вийшов і почав фотографувати протестувальників. Втім, як кажуть пікетувальники, вони зуміли пояснити охоронцям законність своїх дій, і все закінчилось мирно.


“Приват” - це найбільша українська фінансово-промислова група. Під її контролем перебувають Орджонікідзевський і Марганецький гірничо-збагачувальні комбінати, Нікопольський, Стаханівський і Запорізький феросплавні та Кременчуцький нафтопереробний заводи, а ще - омпанія “Укрнафта”, “ПриватБанк”  група “1+1”,  “Міжнародні авіалінії України”, а також низка активів в Австралії, Гані та Грузії. Група не об’єднана юридично і не має єдиної штаб-квартири.

Теги: Київ , протест , Приватбанк , Приват , Коломойський