У Як-52 розбився замголови Держміграційної служби

Галина Танай
9 червня 2013р. 17:18

У Як-52 розбився замголови Держміграційної служби

Постраждалим в аварії літака Як-52 на летовищі "Чайка" виявився генерал-майор у запасі, перший заступник голови Держміграційної служби Віктор Шейбут. Про це повідомляє ТСН.

Наразі Шейбут перебуває у лікарні № 17. Йому вже зробили операцію. Як розповідають колеги загиблого в аварії 64-річного пілота, той зробив усе, щоб літак не загорівся після падіння. Друг загиблого, інженер авіаклубу Ігор Дергак, висунув свою версію трагедії:  відмова двигуна і дуже значна втрата швидкості, що й призвела до падіння. Але офіційних причин аварії поки що не називають.

Навчальний легкомоторний літак ЯК-52 розбився в суботу, 8 червня, поблизу аеродрому "Чайка". Літак упав одразу після злету - на висоті 200 метрів відмовив двигун, машина увійшла у піке і впала поблизу аеродрому. Пілот загинув, а пасажира госпіталізували з численними травмами. Транспортна прокуратура взяла справу під свій контроль. Наразі перевіряються всі можливі версії причин падіння літака: від людського фактору до технічних несправностей, з’ясовуються обставини польоту.

 

Фото з сайту liga.net.

Теги: Київ , Чайка , літак , аварія