Фірма замміністра підлатає дороги за 12 млн

Олесь Лук'яненко
10 червня 2013р. 9:45

Фірма замміністра підлатає дороги за 12 млн

Департамент капітального будівництва Київської облдержадміністрації 31 травня уклав низку угод на суму 11,84 мільйонів гривень з ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» на ремонт доріг у Білій Церкві, пишуть Наші гроші. Ця фірма пов`язана з першим заступником міністра інфраструктури Костянтином Єфименком.

Половина цієї суми – 6,62 мільйонів гривень – піде на третю чергу ремонтувулиці Сквирське шосе. Ще в 2,88 мільйонів гривень обійдеться ремонт бульвару 50-річчя Перемоги, решта 2,33 мільйони гривень піде на вулицю Примакова. 

В 2009 році комунальне підприємство «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» було реорганізовано в ТОВ. Його засновником стало ВАТ «КФК» родини Єфименко: Єфименко Олексій Іванович, Єфименко Марія Олексіївна та Єфименко Валентина Яківна. Під кінець 2011 року фірму було перереєстровано на офшор з Віргінських островів «Ярос груп лімітед». На цей же офшор було перереєстровано також білоцерківські компанії «Фастівська-плаза» та «Гординського-плаза», які теж контролюються сім’єю Єфименко. У березні-грудні 2010 року Міністерство транспорту та зв’язку України очолював білоцерківець Костянтин Єфименко. Потім його було призначено першим заступником міністра інфраструктури.

 

Теги: Київ , Наші Гроші