Медведчук платив за «коменти»

Ольга Тєлюкова
10 червня 2013р. 11:56

На сайті Віктора Медведчука «Український вибір» можна підзаробити на коментарях. Інформацію про це розкопали журналісти «Української правди».

Коментарі на сайті є платними - вартість одного - 8 центів. Доказом тому є оголошення, розміщене користувачем з ніком dimka_nevedimka на біржі контенту "Адвего".
Автор повідомлення наголошує, що коментарі не обов'язково мають бути гарні: «… пишіть свою думку, бажано, хоча б, не відверто негативну, хоча якщо вона у вас така - то пишіть і її». Замовлення було опубліковано 16 жовтня 2012 року й закінчилося 7 червня 2013 року. 

У лютому громадський рух «Український вибір», лідером якого і є Віктор Медведчук, взявся відкрито рекламувати Митний союз у столичному метрополітені. Рух Медведчука намагався переконати киян, що Митний союз приведе всіх разом до успіху та добробуту. Віктор Медведчук у минулому очолював адміністрацію президента Леоніда Кучмии і був тричі народним депутатом та лідером фракції СДПУ(о) у четвертому скликані. За інформацією Української правди, президент Росії Володимир Путін особисто хрестив доньку Віктора Медведчука від третього шлюбу. Його називають одним із головних авторів закону,за яким рішення про вступ України до міжнародних організацій можна виносити на референдум.

 

 

Теги: