Янукович вимагає станції метро до кінця року

Наталія Курило
7 жовтня 2010р. 9:33

Президент Віктор Янукович поставив перед першим заступником голови адміністрації Києва Олександром Поповим завдання до кінця року запустити три станції метро: «Голосіївська», «Васильківська» та «Деміївська».

Про це "Свідомо" повідомила прес-служба президента після зустрічі Януковича з Поповим.

Президент також очікує від київської влади якнайшвидкого закінчення Московській площі, Гаванського мосту та швидкісного трамваю.

«Якщо не вистачає фінансування – я дам відповідне доручення Уряду. Ми повинні цю роботу закінчити”, – зазначив Янукович.

Метро на Теремки будується з 2005 року. Станція "Деміївська" готова на 95%. У 2008 будівельник "Київметробуд" зупинив будівництво трьох станцій Куренівсько-Червоноармійської лінії через відсутність грошей. Загалом на добудову цих станцій потрібно близько 400 мільйонів

Реконструкція Московської площі зупинилася у грудні минулого року через відсутність коштів. Після того, як площу добудують, її пропускна здатність має збільшитися вдвічі, і площу можна буде проїхати без світлофорів. На початку травня будівельники повідомили, що отримали 50 мільйонів з державного бюджету на добудову площі. Загалом потрібно ще близько 200 мільйонів гривень.

Швидкісний трамвай реконструюють з 2007 року. До Дня Києва обіцяли відкрити чотири станції, всі вони на Борщагівці. Останнім часом лінія трамваю майже не реконструювалася, тільки зводилися торговельні центрі на зупинках. Для завершення робіт потрібно ще близько 200 мільйонів гривень.