Яценюк розказав про що говоритимуть з Януковичем

Ольга Бондаренко
10 червня 2013р. 18:19

Керівник фракції "Батьківщина" розказав, про що лідери опозиційник фракцій говоритимуть на зустрічі з президентом Віктором Януковичем. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі "Батьківщини".

За словами Яценюка, на цій зустрічі має бути порушено три питання. Перше – виконання критеріїв, необхідних для підписання Угоди з ЄС, зокрема - звільнення екс-прем'єрки Юлії Тимошенко та одночасне призначення виборів у п’яти проблемних округах та місті Києві разом із іншими достроковими виборами на 27 жовтня, а також внесення до парламенту нового закону про прокуратуру. "Загрозливі макроекономічні показники та критичний стан державних фінансів, а також жахлива корупція повинні стати другим пунктом розмови з президентом Януковичем", - заявив Яценюк. Останнім питання, Яценюк назвав вимогу до президента припинити тиск на опозицію. 

6 червня опозиція заблокувала трибуну парламенту з вимогою звіту в Раді президента Віктора Януковича, який натомість звернувся до депутатів через письмове послання. 7 червня лідер фракції "Партії регіонів" Олександр Єфремов на брифінгу заявив про те, що у зв'язку із цим, у Раді готується проведення позачергового засідання. Однак вже 10 червня Янукович повідомив, що погоджується на зустріч з лідерами парламентських фракцій.

 

Теги: Київ , опозиція , Янукович , Верховна Рада