Кличко не хоче кулуарних розмов з Януковичем

Ольга Бондаренко
10 червня 2013р. 20:52

Лідер "УДАРу" Віталій Кличко наполягає на тому, щоб президент Віктор Янукович виступив у парламенті і заслухав зауваження опозиції саме в сесійній залі. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі "УДАРу".

"Однак цього не відбувається, і нас кличуть на кулуарну ритуальну розмову. Ми проти посиденьок для "галочки", коли в суспільстві накопичилося багато серйозних питань, які влада розв'язати неспроможна, - підкреслив Кличко. - Тому повинна відбутися відверта публічна розмова в стінах парламенту", - наполягає він.

6 червня опозиція заблокувала трибуну парламенту з вимогою звіту в Раді президента Віктора Януковича, який натомість звернувся до депутатів через письмове послання. 7 червня лідер фракції "Партії регіонів" Олександр Єфремов на брифінгу заявив про те, що у зв'язку із цим, у Раді готується проведення позачергового засідання. Однак вже 10 червня Янукович повідомив, що погоджується на зустріч з лідерами парламентських фракцій, а керівник "Батьківщини" Арсеній Яценюк вже розказав, які питання обговорюватимуть з президентом.

Теги: Яценюк , Кличко , Київ