У Попова віддали півмільйона на конференції

Олесь Лук'яненко
11 червня 2013р. 9:08

Департамент суспільних комунікацій Київдержадміністрації 31 травня уклав угоду вартістю 624 тисячі гривень з комунальним підприємством «Столиця» на послуги з організації круглих столів, семінарів, конференцій, пишуть Наші гроші.

Пропозиція комунального підприємства не була найдешевшою на тендері - ТОВ «Кашт Івент Сервіс» пропонували організувати заходи КМДА на 34 тисяч грнивень дешевше. Пропозицію було відхилено за дві прострочені довідки: одна на два дні, друга – на шість. Відтак, Упродовж року «Столиця» має організувати 21 захід для Київдержадміністрації - тренінги для активістів, круглі столи з керівниками партій та організацій, а також одну конференцію. Також заплатили і за засідання Громадської раади при держадміністрації, яку обирали з боєм на головпоштамті взимку.

28 січня головою Громадської ради було обрано «свободівця» Володимира Свєнтицького, також визначено заступників голови. Проте в мерії таку раду не захотіли і протокол реєструвати відмовились. Свої дії чиновники мотивували відсутністю на засіданні членів провладної ініціативної групи та звіту попереднього голови. 29 січня Установчі збори Громадської Ради при Київській держадміністрації почалися штовханиною та бійкою. В той день «Свободівці» намагалися протистояти створенню ради, яка, за їхніми словами, є «кишеньковою». В результаті голова Київдержадміністрації Олександр Попов таки затвердив склад скандальної Громадської ради в березні. До неї увійшли люди скандально відомого пастора Аделаджі, яких проштовхували заздалегідь.

 

Теги: Київ , Попов