Іллєнко: журналістів битимуть псевдонаціоналісти

Олесь Лук'яненко
11 червня 2013р. 14:55

Депутат від Свободи Андрій Іллєнко, коментуючи побиття начебто націоналістами журналіста Георгія Ермана, заявив, що влада намагається дискредитувати націоналістів і буде організовувати напади на блогерів та журналістів.

За його словами, під можливою загрозою ті, хто публічно критикував свободівців. "Режим починає нову серію серіалу "загроза фашизму". Тепер вони не просто будуть наймати гопників для побиття журналістів. Гопникам при цьому наказано кричати "Слава Україні!". Спочатку режим намагався задавити нас фізичним терором - ловили під будинками наших активістів і ламали їм черепи кастетами. Але отримали відсіч і спалилися - тому почали діяти у кращих чекістських традиціях - тепер з"явилися псевдо-боївки "націоналістів"", - пише депутат.

У суботу 8 червня біля станції метро «Дарниця» невідомі напали на журналіста, виконавчого секретаря Київської міської організації Незалежної медіа-профспілки України Георгія Ермана. П’ятеро нападників вимагали від журналіста вигукувати на відеокамеру націоналістичні гасла та погрожували розправою через те, що він нібито ображав у своїх статтях націоналістів. 

Теги: Київ , Свобода