Батьківщина знову заявляє про переслідування

Ольга Бондаренко
11 червня 2013р. 15:53

Батьківщина знову заявляє про переслідування

Об’єднана опозиція вимагає від міністерств та відомств припинити "безпідставне та політично-мотивоване переслідування народних депутатів від фракції "Батьківщина". Таку заяву оприлюднили в прес-службі "Батьківщини".

"Слідом за Генеральною прокуратурою та МВС, одним із каральних органів влади, який системно використовується для здійснення політичних репресій, залякування та тиску на народних депутатів від опозиції стало Міністерство доходів та зборів", - повідомляють депутати. Згідно із повідомленням,  податковою міліцією Сумської області 18 травня було розпочато кримінальне провадження за нібито за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах посадовими особами компанії "Нива-Агротех".  По цій справі вже вдвічі викликали на допит у якості свідків посадові особи вказаного підприємства та народний депутат від фракції "Батьківщина" Ірина Купрейчик. В "Батьківщині" розцінюють цей факт, як свідчення прямого тиску на народного депутата від опозиції, помсти за її політичну діяльність та критику влади.

7 червня керівник фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що "тушки" з'являються у партії через цілеспрямовану атаку влади та масований тиск на найбільшу опозиційну фракцію. 


Теги: опозиція , Яценюк , Батьківщина