Прокуратура наполягає на покаранні педофіла

Ольга Бондаренко
11 червня 2013р. 17:51

Київська прокуратура внесла апеляцію на рішення Шевченківського суду, яким справу ректора-педофіла спрямовано на додаткове розслідування, а її фігурантів звільнено з-під варти. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі відомства.

У своїй апеляції прокуратура вимагає скасувати постанову суду першої інстанції, оскільки вважає його незаконним та безпідставним. "Але найбільш вражаючим фактом у постанові  Шевченківського райсуду є безпідставна й невмотивована зміна підсудним міри запобіжного заходу з тримання під вартою на підписку про невиїзд", - йдеться у повідомленні.

Проти рішення Шевченківського суду 6 червня повстала голова цього ж суду Олена Мєлєшак: вона закликала Вищу раду юстиції звільнити суддю Андрія Осаулова за рішення про звільнення з-під варти обвинуваченого у розбещенні дітей ректора Київської державної академії водного транспорту Василя Михайлова. Історія з причетністю київського ректора до педофілії спливла восени 2009-го. В серпні 2010-го київська прокуратура направила матеріали справи до Шевченківського райсуду. За їхнім повідомленням, в ході досудового слідства ними зібрано беззаперечні докази вини 5 осіб, в тому числі і Михайлова, в утриманні місць розпусти, розбещенні та згвалтуванні малолітніх та неповнолітніх, виготовленні та розповсюдженні порнографії. За словами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, Михайлов був довіреною особою кандидата в президенти Віктора Януковича.

 

Теги: Київ , прокуратура