Суд не посадив екс-мера Черкас під домашній арешт

Ольга Бондаренко
11 червня 2013р. 18:44

Суд не задовольнив клопотання прокуратури Черкаської області та не відправив під домашній арешт колишнього міського голову Черкас Сергія Одарича. Про це у Фейсбуці повідомив Сергій Одарич.

"Тулуб отримав перший нок- даун! Суд не задовільнив клопотання його прокурорів про застосування до мене домашнього арешту. Попереду ще довга і виснажлива боротьба. Але скільки б вона не тривала - герой Тулуб буде в нокауті!" – написав Одарич.

10 червня екс-меру Черкас Сергію Одаричу вручили письмову підозру в грубому порушенні законодавства у зловживанні службовим становищем і нарахували завданих ним збитків на 600 000 гривень. Тоді підозрюваному Одаричу пригрозили домашнім арештом. 23 травня Соснівський районний суд Черкас залишив в силі рішення міськради щодо припинення повноважень мера Черкас - "бютівця" Сергія Одарича. Його Черкаська міськрада звільнила 24 квітня. Голосування місцевих депутатів ініціювали члени Партії регіонів. Але голосували і представники опозиційних партій. 17 травня у висновку Інституту держави і права Національної академії наук повідомили, що звільнення Одарича є незаконним.


Теги: Київ , Одарич , екс-мер , Черкаси , мер , суд