Кличко пропонує призупинити "гастролі" опозиції

Ольга Бондаренко
11 червня 2013р. 20:11

Кличко пропонує призупинити "гастролі" опозиції

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко вважає доцільним призупинення на літній період акції "Вставай, Україно!". Про це він повідомив 5 каналу.

За словами Віталія Кличка, в період відпусток і низької політичної активності громадян - акція не буде достатньо ефективною, тому тур Україною можна продовжити вже восени. Кличко також повідомив, що наступна запланована акція "Вставай Україно!" відбудеться вже у цей четвер - у Миколаєві. Долю подальших акцій, за пропозицією Кличка, очільники трьох опозиційних сил вирішуватимуть разом. 

Останній мітинг опозиції у рамках акції "Вставай,Україно!" відбувся у Хмельницькому. На акцію опозиції "встало" близько п'яти тисяч осіб. 29 травня засуджена екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала опозицію та владу припинити проводити мітинги по Україні.  Зокрема, вона закликала припинити акцію "Вставай,Україно: "Я закликаю в цій декларації заявити про взаємне припинення акції «Вставай, Україно!» та так званого «антифашистського» руху і визначити спільний план дій щодо інтеграції України до Європейського Союзу", - сказала Тимошенко. 

Фото: news.liga.net. 

Теги: Київ , Кличко , УДАР , опозиція , Вставай Україно