У нападі на журналістів підозрюють ще чотирьох

Ольга Бондаренко
11 червня 2013р. 20:20

У нападі на журналістів підозрюють ще чотирьох

Прокуратура встановила ще чотирьох підозрюваних у нападі на журналістів 18-го травня під час мітингу опозиції. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі відомства.

Згідно із повідомленням, чотирьом особам віком від 20-ти до 26-ти років вже вручені відповідні повідомлення. "На даний час з фігурантами справи проводяться слідчі дії. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжного заходу", - говорять у прес-службі.

5 червня у міліції повідомляли про встановлення двох осіб, які приймали участь у побитті журналістів 18-го травня. Тоді журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера Влада Соделя побили біля Софійської площі. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Вадима Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Колеги Сніцарчук і Соделя з різних видань і телеканалів провели вже декілька акцій на підтримку журналістів, в тому числі - і кількаденне ночування під будівлею Міністерсва внутрішніх справ. Вони вимагають справедливого розслідування справи і покарання винних.

Теги: напад на журналіста , Тітушко , міліція , розслідування , прокуратура , Київ