Власнику захопленого ТВі світить кримінал в Англії

Олесь Лук'яненко
12 червня 2013р. 7:58

7 червня Високий суд Англії ухвалив рішення задовольнити клопотання компанії "Вілкокс" про залучення Олександра Альтмана до кримінальної відповідальності за неповагу до суду, пише Українська правда з посиланням на прес-службу екс-власника Костянтина Кагаловського.

Альтману дали 2 тижні аби відповісти на запитання суду стосовно зміни власності на ТВі. За інформацією прес-служби, якщо цього не відбудеться, розглядатиметься питання про його ув'язнення.

Суд Лондона, як відомо, також заборонив англійській фірмі "Кредит інвестбанк паблік лімітед компані" проводити будь-які маніпуляції з акціями телеканалу ТВі. Більше 30-ти журналістів телеканалу ТВі звільнились, через незгоду з конфліктом навколо власності. 23 квітня Олександр Альтман проголосив себе новим власником ТВі, а новим гендиректором каналу призначив Артема Шевченка. Засновник ТВі Костянтин Кагаловський назвав це рейдерським захопленням. Звільнені журналісти пообіцялистворити власний інтернет-проект. 11 червня незалежні журналісти, вісім з яких працювали на ТВі, презентували проект громадського телебачення, який має запрацювати у вересні.

Теги: Київ , ТВі