У Каськіва віддали 4,4 млн за "привабливу Україну"

Максим Опанасенко
12 червня 2013р. 9:46

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами підписало угоду з ТОВ "Мегаполюс Тревел Група" на забезпечення участі українських делегацій в міжнародних виставках, конференціях і семінарах. Про це повідомляє "Портал державних закупівель".

Вартість угоди - 4 471 488 гривень. За ці гроші компанія до грудня повинна організувати презентації інвестиційно-привабливих галузей економіки України та наших національних проектів. У Держагенстві хочуть, аби такі заходи пройшли у Відні, Амстердамі, Брюселі, Парижі, Лондоні, Цюриху, Стамбулі, Бангалорі, Мумбаї, Куала-Лумпурі, Пекіні, Сямені, Х'юстоні, Нью-Йорку і Вашингтоні. Виїжджати туди мають семеро українських представників, котрі розповідатимуть іноземним бізнесменам і журналістам про те, чому варто робити бізнес у нас.

Туристична компанія ТОВ "Мегаполюс Тревел Група" зареєстрована в Києві, на Панаса Мирного, 1613. Керівник - Яна Сніцаренко. Нам не вдалося знайти інформації про подібні державні замовлення цій фірмі. Тобто, проводити масштабні заходи у Держагенстві доручили новачку.

26 листопада 2012-го директор Держагенства Владислав Каськів від України підписав з іспанською кампанією Gas Natural Fenosa угоду про співпрацю з реалізації національного проекту «LNG-термінал» вартістю в мільярд доларів. Кампанія невдовзі заявила про те, що вона не знає, хто цей лисий з борідкою чоловік, який підписував угоду. Gas Natural Fenosa заявила, що не виходила на український ринок.

Теги: Київ