МОЗ розказав як пускатиме в свої санаторії дітей

Маша Землянська
12 червня 2013р. 10:58

Міністерство охорони здоров’я розказало як видаватимуть путівки, в підпорядковані йому санаторії, дітям. А відтак приймати до них обіцяють тільки хворих.

Отже, щоб оформити дитину в безкоштовний санаторій з батьків і лікуючого лікаря попросять - виписка з медичної карти хворого, довідку з рекомендацією профілю санаторно-курортного закладу. Крім того Вам знадобиться довідку про щеплення, характеристика зі школи та виписку про підсумкові оцінки. З цими документами їх направлять до спеціальної комісії – яка вже й вирішуватиме долю путівки.

Наразі на балансі МОЗу 38 санаторіїв. Для лікування та профілактики туберкульозу - 23 санаторії, з них десять для дітей. Для лікування дітей із соматичними та психоневрологічними захворюваннями - 12 санаторіїв та для лікування дітей із соматичними та психоневрологічними захворюваннями, а також хворих на туберкульоз, - 3 санаторії. Проте батьки дітей часто скаржаться про те, що за отримання путівок з них вимагають хабар або просять повну вартість "лікувального-відпочинку".

 

 

Теги: Київ , діти